אחרי שנתניהו ילך

אחרי שנתניהו ילך ישרת איימן עודה כשר הפנים בממשלתו של יאיר לפיד מהעתיד, וחנין זועבי תכהן כסגנית יו"ר הכנסת. "הגיוני שבן מיעוטים יכהן בתפקיד שר הפנים. ככזה הוא יגלה את הרגישות הנחוצה באיחוי הקרעים שבין הקבוצות השונות באוכלוסיה, ובתיקון העוול המתמשך כלפי הפליטים ומבקשי המקלט", יסביר לפיד. אחרי משא ומתן ארוך ימסר תיק הבריאות לליצמן, למרות מחאתו של שר התיירות אביגדור ליברמן שיתמוך במועמדותו של אחמד טיבי, "כי טיבי הוא רופא". אחרי שנתניהו ילך לפיד ישוב לדבר עם הזועבי'ז. כולם הרי יודעים שהוא לא רצה לדבר איתם בגלל נתניהו.

אחרי שנתניהו ילך יפתח ראש הממשלה אבי גבאי את רחוב השוהדא בחברון למעבר פלסטינים. "לא ברור למה קבוצה קטנה של מתיישבים לא חוקיים הצליחה להביא לסגירת רחוב השוהדא באל ח'ליל לתנועת פלסטינים מלכתחילה" יסביר גבאי, "ושמישהו יסביר לי למה הענישו את התושבים הפלסטינים על הטבח שביצע ברוך גולדשטיין במסגד איברהימי". אבי גבאי יורה על הסרת המחסומים, פתיחת החנויות, השבת הרכוש המוחרם לבעלים הפלסטינים ותנועה חופשית של כלי רכב ותחבורה ציבורית. אחרי שנתניהו ילך יוסרו כל ההגבלות על הפלסטינים תושבי חברון. כולם הרי יודעים שהן הוטלו בגלל נתניהו.

אחרי שנתניהו ילך תשוחרר המשוררת דארין טאטור ממעצר הבית שהוטל עליה ומשפטה יבוטל. "צריך להבין שחופש הביטוי והחירות האמנותית גוברים", יטען שר התרבות והספורט יואב גלנט. מפלגת כולנו, שתחרות על דגלה תמיכה בזכויות האוניברסליות של אדם באשר הוא אדם "אף תציע הרחבה לחוק יסוד כבוד האדם וחירותו ברוח זו", יוסיף גלנט. אחרי שנתניהו ילך לא יוגבלו יותר החירויות האמנותיות, תקציבים יוזרמו לאמנים ומוסדות ללא שום קשר לדעה פוליטית כזו או אחרת, ומופעים לא יפסלו בגלל תוכנם. כולם הרי יודעים שאמנים נרדפו בגלל נתניהו.

אחרי שנתניהו ילך יבוטל המעצר המנהלי שנכפה על חאלדה ג'ראר, חברת הפרלמנט הפלסטיני שנעצרה ללא משפט. "לא יעלה על הדעת" יאמר שר הבטחון עופר שלח "שאדם יעצר ויוחזק תקופה ארוכה ללא משפט וללא כתב אישום. המערכת חייבת ללמוד להתמודד עם דעות שאינן נוחות לה בצורה מכובדת ומכבדת". שר הבטחון אף יורה על העמדתם לדין או שחרורם לאלתר של כל העצירים המנהליים שמוחזקים בבתי הכלא. אחרי שנתניהו ילך יבוטל השימוש במעצר מנהלי לחלוטין. כולם הרי יודעים שהוא לא בוטל עד עכשיו בגלל נתניהו.

אחרי שנתניהו ילך יוחזרו כל האדמות של הכפרים נבי סאלח ודיר ניז'ם שהופקעו או הוכרזו כאדמות מדינה לבעלים החוקיים הפלסטינים, וחיילי צה"ל יאבטחו את עין אל-קוס (מעיין הקשת) מפני התנכלויות של הפורעים מהתישבות חלמיש השכנה. עתידה של התישבות זו, אגב, עתיד לידון בישיבה מיוחדת של בית המשפט העליון בשבתו כבג"צ, במסגרת דיון עקרוני על עתידן של האדמות שהופקעו מידי הפלסטינים לצורך התישבות יהודית בשטחים הכבושים. אחרי שנתניהו ילך ישוחררו עאהד תמימי ואימהּ נרימאן. כולם הרי יודעים שהן נעצרו בגלל נתניהו.

אחרי שנתניהו ילך תיעלם השחיתות. אחרי שנתניהו ילך תתפוגג הלאומנות. אחרי שנתניהו ילך תאבד המשיחיות. אחרי שנתניהו ילך ימוג האפרטהייד. אחרי שנתניהו ילך יהיה נהדר. אחרי שנתניהו ילך יבוא המשיח. כולם הרי יודעים שהוא לא בא בגלל נתניהו.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה אפרטהייד, זכויות אדם, כיבוש, פוליטיקה, עם התגים , , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.