אנחנו אנשים רעים

אנחנו אנשים רעים. זה מה שאנחנו יודעים הכי טוב לעשות, להיות אנשים רעים. אנחנו אלופים בלייצר כלי נשק למשל. כלי נשק הורגים בני אדם ואנחנו הרי אלופים בלהרוג בני אדם. אנחנו מייצרים כלי סייבר למשל. כלי סייבר מחפשים בני אדם כדי לסמן אותם כמטרה שאפשר יהיה לירות בה עם כלי הנשק שאנחנו מייצרים. אנחנו אלופים בלהפוך בני אדם למטרות. אנחנו אלופים בלסמן בני אדם. אנחנו יודעים איך לסמן בני אדם ואיך למיין בני אדם ואיך לסווג ולקטלג בני אדם. אנחנו שכללנו את שיטת הטלאי על החזה לכדי מכונה משומנת של כלי סייבר וכלי נשק והוראות הפעלה שכל יעודם הוא איך לדכא בני אדם. איך לרדוף בני אדם. איך להרוג בני אדם. אנחנו אנשים רעים.

אנחנו מייצרים רוע כי אנחנו אנשים רעים. ואנשים רעים לא מסוגלים להבחין בין בני אדם לבין אנשים רעים כמוהם. אנשים רעים חושבים שגם בני האדם הם אנשים רעים. אנשים רעים תמיד מחפשים אנשים רעים כדי להגיד הנה תראו, הנה אנשים רעים. על אנשים רעים המציאו את הפתגם הפוסל במומו פוסל. אנשים רעים הורגים בני אדם כי הם רעים. אנשים רעים מסמנים בני אדם כמטרות כי הם רעים. לא בגלל רעיונות נשגבים או מטרות על שמימושן מקדם את כלל החברה. את האנושות. לאנשים רעים לא איכפת מכלל החברה או מהאנושות. לאנשים רעים איכפת רק מאנשים רעים. כלומר מעצמם.

זה לא שרעיונות נשגבים או מטרות על מצדיקים הרג של בני אדם. הם לא. אבל אנשים רעים מתחבאים מאחורי אידאולוגיה או אלוהים או קדושת האדמה והלאום, כדי שיוכלו להצדיק הרג של בני אדם כי בני אדם מפריעים להם לקדש את האדמה ואת הלאום שבשבילם שווה להם להרוג. וחוץ מזה אם הם לא יהרגו את בני האדם שמפריעים להם לקדש את האדמה ואת הלאום שלהם, לעולם לא יוכלו האנשים הרעים ליישם את האידאולוגיה שלהם, שבתמצית אומרת שצריך להרוג את כל בני האדם שמפריעים להם לקדש את האדמה ואת הלאום שלהם.

אבל מעגל החשודים המיידיים כמכשול בקידוש האדמה ובקידוש הלאום של האנשים הרעים משול למעגל שיוצרת אבן שנזרקת למים. האבן יוצרת מעגל והמעגל הולך ומתרחב, והמעגל הולך וגדל, הולך וגדל עד שכולם נכנסים לטווח הירי של האנשים הרעים. עד שכולם הופכים להיות מטרה, ואף אחד לא באמת בטוח יותר. ואף אחד לא באמת מוגן יותר. אף אחד לא מוגן יותר כי אף אחד כבר לא יכול לענות על השאלה הלנו אתה או לצרינו, כי אף אחד כבר לא יודע מי הם צרינו ומי הם אנחנו שהשתיכות אליהם תציל. כי אף אחד כבר לא יכול להבדיל בין בני אדם לאנשים רעים.

אי אפשר להבדיל בין בני אדם לאנשים רעים כי החלוקה בין טוב לרע כבר לא עובדת. בני אדם מתחפשים לאנשים רעים כדי שהאנשים הרעים לא יפגעו בהם, ואלה שעדיין לא רוצים להתחפש נמנעים מלצאת לרשות הרבים, כי ברשות הרבים יבחינו האנשים הרעים מייד שאלה בני אדם ולמה להם להכניס ראש בריא למיטה חולה. לכן כבר אי אפשר להבחין מי הוא רע ומי הוא מתחפש לרע ומי הוא בן אדם שנמצא בהליכי המרה לרע. והיחידים שברור לגמרי מי הם, חוץ מהאנשים הרעים, הם המעטים שמתעקשים להישאר בני אדם, וגם תולים על עצמם שלט תראו אנחנו בני אדם, אפילו שהם יודעים שמיד יסמנו אותם כמטרה.

ובאמת מסמנים אותם כמטרה. ובאמת פוגעים בהם. כל הזמן פוגעים בהם. ובכל זאת הם מתעקשים שלא להוריד את השלט ולא ללבוש מסיכה ולא להעמיד פנים ולא להימנע מרשות הרבים ולא לשקר ולא לטייח ולא לשתף פעולה עם האנשים הרעים. כי האנשים הרעים הם רעים ובני האדם הם בני אדם. ואם בני האדם לא יגידו שהאנשים הרעים הם רעים, ואם בני האדם לא יכתבו כמה האנשים הרעים הם רעים, ואם בני האדם לא יתעדו את הרוע של האנשים הרעים, איך יידעו הדורות הבאים שהיו פה גם בני אדם, בין האנשים הרעים?

פוסט זה פורסם בקטגוריה אפרטהייד, זכויות אדם, כיבוש, פוליטיקה, עם התגים , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.